İade Koşulları

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

İade, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve buna benzer durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

İade edilen ürün anlaşmalı kargo şirketimiz olan MNG Kargo tarafından tarafımıza ulaştıktan sonra teknik incelemeye gönderilir. Yapılan kontrollerde ürünün kullanıcı tarafından hatalı hale getirildiği raporu verilirse iade kabul edilemez.

İade edilen ürünler iade şartlarına uygun olduğu takdirde, geri ödeme işlemleri 3 iş günü içerisinden tamamlanıp bankanıza iletilir. İade edilen tutar, ortalama 1-3 iş günü içerisinde kredi kartlarına yansırken, bu süreç nakit kartlarda bankanıza bağlı olarak uzayabilir. Taksitli ödemelerin iadesi, banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılır. Geri ödeme sürecini, bankanızla iletişime geçerek takip edebilirsiniz.

Teslimattan kaynaklanan problemler:

Zarar görmüş paket durumunda;

Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı yetkiliye tutanak tutturulmalıdır.

Eğer teslimat firmasının yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.

Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimat firmasının görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda RB Fresh`e bildirilmelidir. RB Fresh en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir problemle karşılaşmanız durumunda info@rbfresh.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.